Виготовлення деталей з пластмас

13.07.2022 0 Автор admin

Пластмаси давно і надійно служать людству у всіх сферах його діяльності.

Тому багато людей стикаються з необхідністю виготовлення будь-якого виробу з пластика. Це можуть бути корпусу різного обладнання, дитячі іграшки, упаковка, заглушки, кришки, втулки, корпусу і т.д. у цьому випадку, як правило, надійні виробники роблять вибір на користь литтєвих пластикових деталей. Є ще один метод – лиття в силіконові форми. Хоча цей спосіб дешевше, якість таких виробів помітно поступається за своїми характеристиками.

Компанія «Поліграмм» пропонує виготовлення деталей із пластмас. Завдяки майже десятирічному досвіду і накопиченим знанням компанії можуть реалізувати навіть дуже складні ідеї і плани.

Переваги використання технології лиття під тиском:

Можливість виготовлення пластикових виробів з високою точністю і практично будь-якого рівня складності. Завдяки металевій формі пластикові деталі мають форму саме такий, як дизайнери зобразили на макеті. Це особливо важливо, якщо виріб повинен мати невеликі отвори, тонкі деталі або якийсь інший складний елемент.
Одна мільйонна частина пластикового виробу. Знову ж таки, це «перевага» форм для лиття металу, тому що тільки такі прес-форми можуть використовуватися протягом тривалого часу в процесі експлуатації без втрати якості.
Механічна обробка продукту практично не потрібна. Він вже отримав інформацію на виході, яка майже точно відповідає всім необхідним формам. Винятком можуть бути лише деякі особливо складні вироби.
Якщо потрібна велика партія пластикових виробів, то вартість однієї зовсім не висока. Все залежить від того, скільки порцій потрібно приготувати. Адже основні витрати йдуть в процесі підготовки, тобто при створенні макетів, прес-форм і т.д. хоча метод лиття під тиском дозволяє випускати вироби невеликими партіями. Це зручно для тих, хто тільки починає новий проект і не може передбачити точну кількість необхідних пластикових деталей.

Ливарний завод «Поліграмм» виробляє не тільки вироби з пластмаси, а й форми для лиття під тиском. За рахунок цього сильно різниться не тільки якість деталей, що виготовляються, але і їх вартість. Наприклад, тут можна замовити партію всього в 1000 штук. Швидкість виробництва продукту безпосередньо залежить від його складності.