Застосування бронедверей

Застосування бронедверей

27.10.2022 0 Автор admin

Броньовані двері набагато складніше по конструкції, ніж звичайні двері, що забезпечує їх стійкість до крадіжок, пожежі та інших неприємностей. Технологічні розробки також вимагають оновлених конструкцій дверей, в тому числі для підвищення рівня безпеки. Такі бронедвери стали популярні приблизно в середині 20 століття, коли вони вперше з’явилися на ринку. Якщо на початку своєї історії такі конструкції в основному використовувалися заможними домогосподарствами і фінансовими установами, то сьогодні їх активно набувають практично всі групи людей для забезпечення безпеки життя і майна людей.

Інтернет-магазин bronedveri пропонує великий вибір дверей броньованих за доступними цінами. Подивіться запропонований каталог сучасних дверних конструкцій. Відмінність від сталевих аналогів.

Броньовані двері: відмінності і характеристики

Броньованих дверей на сучасному ринку величезна кількість. При цьому не всі можуть відрізнити їх від звичайних сталевих конструкцій. У деяких випадках дешевші сталеві двері продаються за преміальними цінами під виглядом броньованих дверей. Щоб не потрапити в таку ситуацію, потрібно вміти відрізняти свої конструкції один від одного. Зовні двері можуть бути абсолютно однаковими, тому не варто орієнтуватися на цей стандарт. Важливо пам’ятати, що броньовані двері завжди виготовляється з криволінійного профілю і має в конструкції додаткові ребра жорсткості, тому важить набагато більше. Також при покупці дверей потрібно попросити у продавця паспорт і уважно вивчити міститься в ньому інформацію. Паспорти завжди містять інформацію про матеріали виготовлення, рівні міцності конструкції та інші дані.

Броньовані двері: відмінності і характеристики

Початкове завдання будь-яких дверей обмежити доступ в приміщення сторонніх осіб. Сучасні броньовані двері захищають не тільки від проникнення сторонніх осіб, але і від холоду і шуму, адже конструкція оснащена тепло — і звукоізоляцією. З огляду на, що замки, петлі і рейки є найбільш вразливими елементами конструкції, в сучасних дверях їх армують з особливою ретельністю.

Особливості дизайну

Броньовані двері: відмінності і характеристики

Залежно від типу дверної конструкції розрізняють: стандартні; двостулкові; арочний; засклені та інші, в тому числі комбіновані варіанти;

Найважливішим елементом дверної конструкції є коробка, яка виготовляється з різних профілів куточків, гнутих профілів, швелерів і т.д. найміцніші рами це варіанти гнутих профілів.

Основою будь-яких дверей є полотно, яке в більшості випадків складається з двох з’єднаних між собою залізних пластин. У разі бронедверей пластини були товщі і скріплені ребрами жорсткості, що забезпечувало виняткову надійність конструкції. Замки відіграють важливу роль в дизайні і їх кількість не обмежена. Найчастіше вхідні броньовані двері виробників дверей мають два замки сувальдний і циліндровий, і бувають різних варіантів захисту. Велике значення мають ригелі зі штирями, від якості яких також багато в чому залежить надійність конструкції.