Як підібрати люстру

Як підібрати люстру

16.03.2023 0 Автор admin176

Правильно підібрана люстра на сайті https://light-deco.com.ua/ стане завершальним штрихом, який зробить інтер’єр кімнати гармонійним і завершеним. При пошуку відповідної моделі можна орієнтуватися на розміри і призначення приміщення, але в першу чергу слід враховувати загальний стиль в його оформленні.

Як підібрати люстру

Як вибрати люстру для інтер’єру

Існують десятки стильових напрямків, але всі вони діляться на чотири основні групи:
класичний (традиційний)

До цієї категорії відносяться бароко, ампір, рококо, романський і вікторіанський стиль, класицизм. Спільними рисами всіх напрямків є якісні матеріали, ефектний респектабельний дизайн. Наприклад, люстра Odeon Light 3392/8-56782-це модель з елегантною срібною фурнітурою, красивою підвіскою і 8 плафонами молочного кольору. Прекрасно впишеться в інтер’єр вітальні або їдальні, оформленої в класичному стилі.
високотехнологічний

Сучасний стиль характеризується функціональністю, сміливими формами і несподіваними поєднаннями матеріалів і кольорів. Люстра ST LUCE SL450.603. 18-24344-яскравий приклад цього напрямку. Вісімнадцять довгих плафонів з червоного скла на хромованих підвісах прикрасять простору вітальню в стилі хай-тек або лофт з високою стелею. Висота моделі 1,5 м.

нація

Загальна категорія, що включає в себе всі етнічні напрямки: прованс, середземноморське, марокканське, скандинавське, Африканське, Східне. Для світильників кантрі характерні прості форми і чиста колірна гамма, що дозволяє їм гармонійно вписуватися в різні інтер’єри.

Типовим прикладом є люстра ST LUCE SL228.603. 06-48822. Модель з великим прозорим абажуром на 6 світильників з мідною фурнітурою, підійде для великих їдалень, віталень, холів або кухонь будь-якого етнічного напрямку.

Сучасний

Одна з найширших категорій, що увібрала в себе риси багатьох сучасних і традиційних стилів. До цієї групи належать стилі модерн і ар-деко. Для світильників в стилі модерн характерні плавні і складні вигини, екзотичні форми, багатошаровість і несподівані поєднання матеріалів і кольорів.

Цей стиль універсальний і підходить для оформлення будь-якого приміщення. Люстра Divinare 9981/02 SP-5 — 88562 — модель в стилі модерн з усіма характеристиками цього еклектичного напрямку.

Що слід враховувати при виборі люстри?

Найбільш важливими параметрами є розмір приміщення і висота стелі. Світильники не повинні домінувати в інтер’єрі або виділятися на загальному тлі. Мінімальна відстань від підлоги до кінчика люстри – 2 метри. Оптимальний діаметр можна розрахувати за такою формулою: (довжина кімнати (м) + ширина кімнати (м)) х 10 см. наприклад, для кімнати довжиною 6 метрів і шириною 4 метри підійде люстра діаметром 100 см.