Тактична захисна напівмаска Череп

Тактична захисна напівмаска Череп

26.10.2022 0 Автор admin

Представляємо тактичну маску для страйкболу нового зразка. Втім, купити маску-череп можуть не тільки шанувальники страйкболу. Сфера її застосування досить обширна-це і активні молоді люди з хорошим почуттям гумору, які із задоволенням одягнуть таку маску-череп, наприклад, на Хеллоуїн. А також футбольні фанати, яким іноді треба зберегти свою анонімність.

З урахуванням того, що тактовна тактична захисна напівмаска Череп створена за спеціальною технологією в області захисту від ураження – основними покупцями стануть ті, для кого цей фактор відіграє важливу роль. Страйкбольна маска відноситься до категорії повнолицевих і гарантує якісний захист від влучень куль та інших предметів.

Технологія виробництва тактичної маски-черепа МО2:

Маска з черепом-лякає

— Метод автоматичної термопластики: ударостійкий ABS-пластик під високим тиском заливається в пресформу;
— кілька тонких і міцних шарів гуми наносяться розпилювачем;
— вставка елементів для захисту очей зі сталевої сітки і кріплень.

Вироблена подібним способом тактична маска-череп для страйкболу легко витримує кулі на швидкості 150-170 м/с.практично, це означає, що маска здатна витримати постріл в упор зі зброї для страйкболу.

Дрібні осередки листів, що захищають очниці не дозволяють пропускати осколки від куль і пошкоджувати очі. Кожен, хто захоплюється страйкболом, добре знає про існування подібної проблеми.

Завдяки багатошаровій гумі, на поверхні страйкбольної маски-черепа не залишається слідів від влучень.

Завдяки легкій вазі і передбаченим вентиляційних отворів, носіння тактичної маски-черепа можливо тривалий час без перерви навіть при інтенсивних навантаженнях.

Мабуть, можна з упевненістю сказати, що своєю популярністю тактична маска-череп зобов’язана широкому застосуванню серед солдатів армії США, що проходять службу в Афганістані та Іраку.

Важливою причиною, що послужила тому, що маска з черепом стала використовуватися американськими G. I. – це фактор залякування. Дійсно, боєць в подібній масці виглядає вельми зловісно. Також зіграв своє значення і захисний фактор. Звичайно, подібна тактична маска не захистить носія від пострілу з АК-74.