Дрова твердих порід

Дрова твердих порід

27.11.2022 0 Автор admin

Дрова були першим матеріалом, який людина використовувала для розпалювання вогню і отримання тепла від нього. Їх завжди можна було отримати від природи навколо і використовувати максимально ефективно. Їх відкритого багаття деревина перекочувала в спеціальні печі та котли.

Навіть з появою альтернативних джерел опалення дерево залишається актуальним. По-перше-це зручний і дешевий матеріал. Його можна заготовити заздалегідь і не турбуватися про нього все зиму. По-друге, деревина корисна там, куди досі не дійшла газифікація. Заміські будинки і дачі досі опалюються надійним і сухим деревом.

Дуже важливо знайти хорошого постачальника дров’яного палива. Фахівці знають, як правильно заготовити дерево, обробити від паразитів і відсортувати за цілями використання. До того ж, він допоможе вибрати відповідну породу і кількість запасу на конкретний період.

Купити дрова твердих порід можна онлайн. такі Інтернет-магазини дозволяють вибрати ідеальний варіант серед великого асортименту сировини для опалення. Але як визначитися з потрібним типом дров? І в чому головні переваги такого палива?

Головні переваги дров для опалення

Якісні і сухі дрова можуть стати прекрасним сировиною для опалення. Вони дають багато тепла при мінімальних грошових витратах. Але це-не єдина перевага. Є й інші:

  •  Екологічність. Дерево є відновлюваним ресурсом, хоча для вирощування лісу потрібен час. Але в порівнянні з вугіллям, який формується тисячі років, або ж газом, який не поновлюємо взагалі, деревина — кращий варіант і з точки зору економії, і з точки зору екології.
  •  Високий коефіцієнт тепла. Якісне дерево здатне горіти тривалий час з виділенням великої кількості тепла.
  •  Зручність використання. Це-чистий матеріал, після якого не залишається багато сміття або кіптяви. До того ж, сучасні твердопаливні системи опалення працюють практично в автоматичному режимі.
  •  Простота зберігання. Щоб зберегти деревину сухою та ефективною, достатньо забезпечити сухе та захищене місце для зберігання.

Також варто відзначити, що дров’яне паливо не вимагає великих грошових вкладень. Запас дров можна зберігати близько 3-4 років. Він буде таким же ефективним. Одні й ті ж дрова часто можна використовувати як для опалення, так і для розпалювання лазень, камінів, приготування їжі і т. д.