Алюмінієвий профіль тіньового шва

Алюмінієвий профіль тіньового шва

01.10.2022 0 Автор admin

Алюминиевый профиль теневого шва-це одне з найбільш елегантних інтер’єрних рішень для обробки стиків стін і підлоги. Тим не менш, це один з елементів технічного обслуговування, який необхідно планувати заздалегідь.

Тіньові профілі виготовлені з алюмінію і легкі, але в той же час міцні і довговічні.

Алюмінієвий профіль тіньового шва

Використовуйте в приміщенні, щоб створити ефект тіні, що відкидається стелею на стіни навколо кімнати. Існує також профіль стику з розділеною тінню, який розділяє стелю єдиною тінню, де зазвичай встановлюється світлодіодна стрічка для створення плаваючої лінії світла. У будь-якому такому тіньовому профілі можна використовувати світлодіодне підсвічування на полиці, яка призначена для створення тіней.

На сайті магазину ПолПотолок представлена велика різноманітність будівельних конструкцій, вам достатньо зайти в каталог і ознайомитися з товаром! У вас є вибір алюмінієвих заштрихованих сполучних профілів з різними розмірами, наявністю або відсутністю підсвічування і покриттів. Так, наприклад, ви можете замовити профілі від 8мм до 40мм, вибрати колір виробу (чорний, білий) і т.д. до речі, завдяки можливості Тонування стельової основи ви без зусиль зможете підібрати потрібний відтінок по палітрі RAL.

Розмір, ширина і висота виробу точно підбираються відповідно до особливостей конкретного об’єкта. Так що, якщо у вас виникнуть додаткові питання, сміливо звертайтеся до фахівців, які підберуть профіль індивідуально для вас.

Навісні профілі зазвичай виготовляються з алюмінію з анодованим покриттям або без нього, в залежності від потреб замовника. Неанодовані найчастіше фарбують в потрібний колір (найчастіше чорний RAL 9005).

Переваги використання профілів ПТШ:

  • Швидка і проста установка на місці
  • Рівні тіньові шви по всій довжині стіни
  • Дозволяє відмовитися від багетів і стельових підстав
  • Повна відповідність вимогам найкращого проектного рішення

Вам потрібно подумати заздалегідь, щоб використовувати тіньовий профіль. Це пов’язано з особливістю його установки, а точніше, він встановлюється врівень зі стіною, тобто вимагає наявності ніші.

Звідки ви взяли цю нішу? Є три варіанти:

  •  Кидати. Для того, щоб зробити спалах, вам потрібна відремонтована машина. Відразу скажемо, що зробити лисину на монолітній стіні завдання не з легких, простіше і швидше було б зашити стіну двома шарами гіпсокартону
  •  Використовуйте кілька шарів гіпсокартону і штукатурки. Найшвидший варіант.
  •  Використовуйте звукоізоляційні блоки. Товщина цього блоку 2 см.в цьому випадку можна побудувати стіну за заштрихованим контуром і захистити себе від шуму сусідів.

У всіх трьох варіантах при установці профілю і оштукатурюванні не забувайте використовувати серповидну сітку, коли профіль стикається зі стіною. Це допоможе уникнути щілин між профілем і стіною.

За допомогою тіньових профілів ви досягнете ефекту «ширяючої стіни», який можна підсилити за допомогою світлодіодного підсвічування. Для цього його необхідно помістити всередину нижньої частини профілю. Дифузори поліпшать створені візуальні ефекти!